Aké farby oblečenia sa Vám hodia podľa farby vlasov?

zena

Nie len Váš štýl alebo postava môžu ovplyvniť Váš šatník. Ukazovateľom toho, čo sa Vám hodí, je aj Vaša farba vlasov. Nie každému jednoducho pristane každá farba. Sú určité veci, ktoré sa viac hodia blondínam, iné brunetkám alebo ryšavkám. Viete akú farbu si máte zvoliť podľa Vašej farby vlasov?

Každá žena má iný vkus, iný štýl a inú farbu vlasov. V dnešnom blogu sa zameriame na farbu vlasov a oblečenie, ktoré sa k nej hodí. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ktorá farba je pre Vás tá naj, prečítajte si o tom v našom novom článku.

Blondíny

Ak na Vašej hlave žiari krásna blond farba, mali by ste siahnuť po výrazných odtieňoch. Skvele sa Vám bude hodiť ružová alebo oranžová farba, ktoré zvýraznia Vaše svetlé vlasy. Nie je však podmienkou že blondínkam pristanú len žiarivé farby. Jednou z možností, ktoré stoja za vyskúšanie sú aj jemné neutrálne farby ako béžová či biela. Ak si napríklad oblečiete šaty v týchto farbách a zvolíte správne doplnky budete neodolateľná. Ktorá žena by nechcela byť sexy. Najviac úspechu zožnete, ak sa oblečiete do krvavo červenej farby.  Tá bude skvele kontrastovať hlavne s platinovou farbou vlasov. Ďalšie farby, ktoré by vo Vašom šatníku jednoznačne nemali chýbať, sú zelená a tmavo modrá farba.

cervene saty oranzove sandale ruzove saty

Brunetky

Hnedý odtieň farby na ženských vlasoch pôsobí veľmi prirodzene. Preto aj šatník vhodný k brunetkám je o dosť rozsiahlejší. Odtieňov hnedej farby je naozaj mnoho. K vlasom svetlo hnedej farby sa skvele hodia farby ako ružová, oranžová alebo žltá. Je to podobné ako u blond vlasov, keďže aj odtiene tejto farby sa niekedy približujú k špinavej blond farbe. Ak Vašu hlavu zdobí tmavo hnedá farba, skvele budete vyzerať napríklad v blúzke olivovo zelenej farby. Ďalšie farby, ktoré sa k Vám skvele hodia sú oranžovo červená a tmavo fialová farba. Čierne vlasy vytvárajú magickú a neodolateľnú kombináciu s červenou farbou šiat. Farby však nemusia byť presne pravidlom. Veľkú rolu zohráva aj farba pokožky. Ak ste svetlejší typ, voľte jemnejšie odtiene týchto farieb, naopak ak máte tmavšiu pokožku nemusíte sa vyhýbať žiadnemu odtieňu.

zlte saty cervene-sandale zelene saty

Ryšavky

Ryšavá farba je sama o sebe výraznou črtou každej ženy. Prirodzené ryšavé vlasy sú často spojené aj s jemnou svetlou pokožkou. Skvelou farbou pre tento typ vlasov je zelená, modrá, prípadne zlatá farba. Vyhýbať by ste sa mali žiarivej žltej farbe alebo ohnivej červenej, ktoré by rozbili celkový vzhľad. Vlasy v tomto prípade by mali byť Vašou dominantou a korunou krásy. Medzi vhodné farby sú aj rôzne hnedé a jemné telové odtiene farieb. V každom prípade žiadnej farbe sa nemusíte vyhýbať úplne. Aj červená farba má vo Vašom šatníku miesto, napríklad v podobe šperkov, doplnkov alebo topánok. Ak si oblečiete jemné šaty telovej farby, a k nim si zvolíte elegantné červené lodičky, stačí dodať červený rúž a dokonalý večerný outfit je na svete.

kvetovane saty zlate sandale modre saty

Každá žena je iná

V každom prípade, každej žene sa páči niečo iné, je hlavne veľmi dôležité aby ste sa vo svojom oblečení cítili príjemne a sebavedome. Preto si vyberajte oblečenie ktoré Vám sadne svojim strihom, ale aj farbou. Veď konečný efekt sama uvidíte vo svojom odraze v zrkadle. Ak si aj na priek tomu nebudete istá svojim výberom, načo máme toľko kamarátok?

dog-vitamin-sticks-on-rectangle_23-2147829011

Nika Nika